Triodos Bank heeft aangekondigd dat vanaf 1 november de spaarrentes voor zowel particuliere als zakelijke klanten zullen stijgen. De mate van renteverhoging is afhankelijk van het saldo dat klanten op hun bankrekening hebben.
Bijvoorbeeld, voor klanten met een saldo tot 25.000 euro, verhoogt de duurzaamheidsgerichte bank de rente van 1,5 procent naar 1,7 procent. Zowel individuen als bedrijven met een saldo tot 100.000 euro zullen vanaf volgende week een rente van 1,5 procent ontvangen.
In de afgelopen weken hebben nagenoeg alle banken hun spaarrentes opgevoerd, als reactie op de renteverhoging die de Europese Centrale Bank (ECB) in september implementeerde.
Vorige week rapporteerde de vergelijkingssite Geld.nl dat de spaarrentes in Nederland gestegen zijn tot het hoogste niveau in meer dan een decennium, met een gemiddelde rente van 2,24 procent.
Vaak bieden kleinere en buitenlandse banken in Nederland hogere spaarrentes aan hun klanten in…