MediaMarkt streeft ernaar om zoveel mogelijk oud-werknemers van de failliete elektronicaketen BCC over te nemen, nadat de Autoriteit Consument & Markt (ACM) goedkeuring heeft gegeven voor de overname van acht BCC-locaties.
Financieel directeur Sebastiaan Stipdonk heeft aangegeven dat ze positief staan tegenover het personeel van BCC en dat sollicitaties van oud-medewerkers welkom zijn.
Hoewel arbeidscontracten niet direct worden overgenomen, lopen er al gesprekken met oud-medewerkers en wordt verwacht dat velen bij MediaMarkt zullen komen werken.
Momenteel zijn vier huurovereenkomsten getekend en verwacht wordt dat er op korte termijn akkoorden volgen voor drie andere locaties. Met de winkel in Hilversum zijn de onderhandelingen nog gaande. MediaMarkt hoopt de nieuwe winkels te openen op 22 november, net voor Black Friday, wat een piekseizoen markeert voor de elektronicaketen.
De faillietverklaring van BCC werd gewijd aan de moeilijke…