Frans Bauer met z’n mond vol tanden door zijn zonen: “Sprakeloos”

Nederland vierde afgelopen zondag Vaderdag. Ook Frans Bauer werd lekker in de bloemetjes gezet door zijn zonen Christiaan, Jan, Frans Junior en Lucas.

“Ik ben vandaag ongelofelijk verwend door mijn zonen”, laat Frans Bauer weten. “Ik heb scheerschuim gekregen, scheergel, badschuim… Noem het maar op. Echt supergeweldig.”

Daar stopt het echter niet. “Ze hebben voor mij ook iets bijzonders laten maken, waar ik echt ongelofelijk trots op ben.”

“Ze noemen mij hier thuis altijd ‘de gorilla'”, verklaart hij. “Gorilla’s vind ik ontzettend mooi, ik ben er gek op. En ik loop thuis altijd met een koptelefoon op of met een microfoon in de hand.”

Daarom gaven zijn zonen hem een kettinkje van een gorilla met een koptelefoon en microfoon, speciaal voor hem gemaakt door Roemer Juwelier & Goudsmederij. “Sprakeloos was ik er even van”, aldus Frans. “Dus je zal mij regelmatig tegenkomen met dit geweldige kettinkje.”

Lees verder bij showbizz24.be