Europese beurzen lager rond middaguur

(ABM FN-Dow Jones) De Europese beurzen noteerden woensdag lager in een markt die steeds meer let op bedrijfsresultaten en heeft ingeprijsd dat de ECB donderdag de rente ongemoeid laat.  

De breed samengestelde STOXX Europe 600 index noteerde woensdag rond het middaguur een min van 0,4 procent op 434,80 punten. De Duitse DAX liet een verlies zien van 0,1 procent op 14.864,30 punten. De Franse CAC 40 noteerde een daling van 0,2 procent met een stand van 6.877,96 punten. De Britse FTSE daalde 0,1 procent naar 7.385,58 punten.

Marktanalist Michael Hewson van CMC Markets merkte op dat het uitblijven van een verdere escalatie van het conflict in het Midden-Oosten ervoor zorgde dat beleggers bereid zijn weer wat meer risico’s te nemen. Ook resulteerde dit in een terugval van de olieprijzen ten opzichte van de recente piekniveaus.

Op macro-economisch vlak wordt volgens Hewson duidelijk dat de Amerikaanse economie een stuk veerkrachtiger is dan die in Europa.

“Het gaat…

Lees verder bij www.beursgorilla.nl